Warning: Declaration of SLB_Lightbox::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /home/iklimagi/domains/iklimagi.org/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 7

Warning: Declaration of SLB_Themes::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /home/iklimagi/domains/iklimagi.org/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.themes.php on line 9

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_init_targeted_link_rel_filters' not found or invalid function name in /home/iklimagi/domains/iklimagi.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292
İklim Ağı
ab-logo

Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.Bu web sitesi Avrupa  Birliği'nin yardımıyla hazırlanmıştır.
Bu yayın içeriğinden yalnızca WWF Türkiye ve TEMA Vakfı sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB'nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.


Warning: Declaration of SLB_Content_Handlers::get() should be compatible with SLB_Base_Collection::get($args = NULL) in /home/iklimagi/domains/iklimagi.org/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.content_handlers.php on line 281

-Haziran 2015: Türkiye’nin İklim Değişikliğiyle Mücadele ve Uyum Politikalarının Değerlendirilmesi Paneli

12 Haziran 2015 Cuma günü Ankara’da kamu kurumları, yerel ve ulusal STKların katılımıyla Türkiye’nin İklim Değişikliğiyle Mücadele ve Uyum Politikalarının Değerlendirilmesi Paneli’ni gerçekleştirdik. 74 katılımcıyla gerçekleşen panelin fotoğrafına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Nisan 2015: İklim Ağı Adaptasyon Stratejisi Toplantısı

20 Nisan 2015 Pazartesi günü İstanbul’da İklim Ağı Adaptasyon Stratejisinin Belirlenmesi için ulusal ve yerel STK’lar bir araya geldik. 33 yerel ve ulusal STK temsilcisinin katıldığı toplantının fotoğrafına buradan erişebilirsiniz.

 

-Mart 2015: İklim Değişikliğinin Yerel Etkileri Raporu yayınlandı.

Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesi iklim değişikliğini nasıl algılıyor, neler deneyimliyor ve iklim değişikliğine uyum için neler öneriyor. Rapora buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Aralık 2014- Ocak 2015: Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinde yerel STK temsilcileriyle buluştuk.

İklim ve Sivil Toplum projesinin ilk etkinliği olan yerel sivil toplum kuruluşları ile buluşma ve iklim değişikliği konulu eğitim toplantıları 2014 Aralık ve 2015 Ocak aylarında gerçekleştirdik. Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinde gerçekleşen etkinliklerin tarihler ve fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

9 Aralık 2014 Akdeniz Bölgesi – Mersin


10 Aralık 2014 İç Anadolu – Konya


16 Aralık 2014 Güneydoğu Anadolu- Diyarbakır


17 Aralık 2014 Doğu Anadolu- Erzurum


27 Aralık 2014 Karadeniz- Trabzon


15 Ocak 2015 Marmara- Bursa


16 Ocak 2015 Ege- İzmir